Menu

ثبت نام در جشنواره نوای خرّم

چند نکته اساسی در ثبت نام: (مطالعه تمامی بندها ضروری است.)

1) سن ثبت نام کننده نباید بیش از 18 سال باشد.  

2) نوازندگان کلیه سازها (ایرانی، کلاسیک، ...) مجاز به شرکت در این جشنواره هستند.

3) اجرای یک تصنیف از ساخته‌های اساتید به نام موسیقی ایران: روح‌الله خالقی، مهدی خالدی، علی تجویدی، همایون خرّم، حبیب‌الله بدیعی، پرویز یاحقی به صورت تکنوازی، تکخوانی، همنوازی، همخوانی، همخوانی و همنوازی، گروه‌ نوازی

4) شرکت کنندگان از اجرا و ارسال آثاری که بصورت خصوصی و یا بداهه توسط این اساتید اجرا گردیده است، خودداری نمایند.

5) هر شخص می‌تواند تنها در دو اجرا برای شرکت در جشنواره ثبت نام نماید، یک اجرای غیرگروهی (تک‌نفره، 2 یا 3 نفره) و یک اجرای گروهی (4 نفره و بیشتر).

6) افرادی که در دوره‌های قبل شرکت کرده‌اند باید با یک تصنیف متفاوت با دوره‌های قبل شرکت کنند (به عبارتی شرکت کنندگان در دوره‌های قبل نمی‌توانند با همان آثار ارسالی دوره‌های قبل شرکت کنند).

7) بعد از ثبت نام اولیه نام کاربری و رمز عبور در اختیارتان قرار داده می‌شود.

8) از آنجاییکه، پیامها و یادداشت ها از طریق ایمیل ثبت کننده، اعلام می‌گردد، پست الکترونیکی که بصورت روزمره استفاده میشود ارائه شود.

9) نام کاربری و رمز عبور برای هر شخص/ گروه یکتا بوده و برای مراحل بعدی باید نزد او حفظ شود.

10) ارسال اجرا و ثبت‌نام به منزله تایید و اجرای آن در گزینش نهایی نخواهد بود.

11) در صورتیکه در هر مرحله از ثبت‌نام و برگزاری مراسم مشخص شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی بوده است از شرکت در مراحل بعدی باز خواهد ماند.

12)-  لطفا توجه فرمایید ثبت نام دو مرحله ای است، بعد از تکمیل فرم ثبت نام اولیه باید با نام کاربری و رمز عبوری که دریافت میکنید، وارد صفحه شخصی شوید و مرحله دوم ثبت نام را تکمیل فرمایید (در غیر اینصورت نام شما در لیست شرکت کنندگان قرار داده نمی‌شود). در این مرحله اطلاعات کامل اجرای ارسالی جهت شرکت در جشنواره (شامل نوع اجرا (فردی/ گروهی/ تکخوانی/ تکنوازی/ همخوانی/ همنوازی)، نام تصنیف، آهنگساز، نام ساز/ سازها، لیست مشخصات اعضا در اجراهای گروهی و ...) مشخص می شود. در انتها نیز نحوه ارسال فایل تصویری اجرا انتخاب  می شود. فایل تصویری را می توان از طریق سایت آپلود نمود و یا از طریق پست به آدرس دبیرخانه جشنواره

13) لطفا توجه فرمایید ، افرادی که سال قبل در جشنواره و جایزه همایون خرم ثبت نام کرده اند ، میتوانند با همان حساب کاربری وارد سایت شوند.

شروع ثبت نام

برای شرکت و تکمیل فرم ثبت نام ابتدا می بایست در سایت ثبت نام نمایید و یا اگر قبلا ثبت نام نموده اید با حساب کاربری خود وارد شوید.